İşten çıkış nedenlerini analiz edin, yeteneklerinizi kaybetmeyin!

Moodivation İşten Çıkış Modülü, çalışanlarınızın neden ayrıldığını anlamanıza yardımcı olacak kapsamlı raporlar sunar. Böylece şirket kültürünüzü geliştirmek için veriye dayalı kararlar alabilir, çalışan devir oranınızı %43 oranında düşürebilirsiniz.

İşten Çıkış Anketi İle

İşten Çıkış Nedenlerini Anlamlı Verilere Dönüştürün

İK departmanlarının dönüşen ihtiyaçlarına uygun olarak, ayrılan çalışanlarınızın ayrılma nedenlerini ve geri bildirimlerini alın. Moodivation teknolojisi bu bilgileri konsolide ederek size, özelleştirilmiş analizler ve çalışan devir oranınızı düşürmeye yönelik aksiyonlara temel oluşturmanızı sağlar.

Dinamik Akış

Çalışanın cevaplarına göre şekillenen anketlerle en net cevapları görüntüleyin.

Toplu Analiz Edin

İşten çıkan tüm çalışanların verisini anında toplu olarak analiz edin. Gerçek sebeplere odaklanın.

Zaman Kazanın

İşten çıkış mülakatlarınız ve raporlarınız için zaman kazanın, tüm süreçlerinizi kolaylaştırın.

İşten Çıkış Anketi İle

Çalışanlarınızın Neden Ayrıldıklarına Odaklanın, İşten Çıkış Oranınızı Düşürün!

Moodivation, çalışanlarınızın en çok işten ayrılma sebeplerini ve iş deneyimlerinde en çok neyi sevdiklerine dair paha biçilmez bilgileri çalışma süresi, cinsiyet, departman gibi kırılımlarla detaylı bir şekilde rapora ulaşabilme imkanı sunar.

İşten Çıkış Anketi İle

İşten Çıkış Modülüyle Aksiyon Alınabilir İçgörüler Elde Edin!

Moodivation, çalışanlarınızın neden ayrıldığına ilişkin aksiyon alınabilir içgörüler elde etmenizi sağlar. Hazır anketleri özelleştirebilir, kendi anketlerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. İşten Çıkış Modülü, güçlü analizlerle size gerekli olan verileri sunarak, doğru kararlar almanızı kolaylaştırır.

İşten Çıkış Modülünü Entegrasyona Gerek Olmadan Kullanın, İşten Çıkış Oranlarınızı Düşürün, Yeteneklerinizi Kaybetmeyin!

Çalışanlarınızdan en net içgörüleri almak için Moodivation ücretsiz demosunu talep edin.